Gönderen Konu: OKUYUNUZ! - FORUM KURALLARI  (Okunma sayısı 2356 defa)

ALP YENI

  • Zirve Airlines | Yönetim
  • Zirve Airlines | Uzman Üye
  • ******
  • İleti: 275
  • Forever IVAO.
OKUYUNUZ! - FORUM KURALLARI
« : Haziran 19, 2014, 08:13:21 ÖS »
Kuralların tamamı, foruma üye olunurken kabul edilmelidir. Forum üyeliği kabul edilen herkes bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Forum yöneticileri, gerekli gördüğü takdirde üyenin hesabını deaktif edebilir, silebilir, bu metne kural ekleyebilir veya çıkarabilir. Zirve Airlines Yönetimi, bir üyenin hesabını deaktif etme veya silme gibi bir durumda üyeyi bilgilendirmekle yükümlüdür.

Daha kaliteli bir ortam yaratmak için lütfen Türkçe'nin düzgün kullanımına, örf ve adetlere olan saygıya ve etik kurallara dikkat edelim.


1 )  Üyelik işlemi esnasında; kullanıcı adınızı gerçek ad ve soyadınız olarak aralarında bir boşluk, büyük harf olarak yazmayı unutmayın. Aksi takdirde üyeliğiniz kesinlikle kabul edilmeyecektir.

2 )  Forumda crack, serial, aktivasyon kodu, korsan eklenti paylaşımı, torrent siteleri vb. yasal olmayan programların paylaşılması yasaktır. Yalnızca freeware (ücretsiz) olarak sunulmuş programların ilgili bölümlerde paylaşılmasına izin verilmektedir.

3 )  Forum yöneticileri ve moderatörleri, üyeler tarafından yayınlanan yasa dışı iletilerden, programlardan sorumlu tutulamaz. İlgili iletileri silmek ve üyeyi uyarmakla yükümlüdürler. Bu ve bunun gibi konular hakkında olan şikayetlerinizi forum yöneticilerine bildiriniz.

4 )  Forumda siyasi görüşlerini, Türkiye Cumhuriyeti'nin ilgili makamlarına dolaylı veya direk söz hakaretinde bulunacak, zarara uğratacak, futbol, basketbol gibi spor dalları hakkında tartışmaya sebebiyet verecek kötü anlamda mesaj yazmak veya takım ayrılıklarına saygı duymamak tüm bunlara ek olarak Zirve Airlines adını kötüleyecek ve küçük düşürecek, insanların birbirlerini kırmalarına yol açacak hiç bir konu ve ileti yazılamaz.

5 )  Mesajlarda siyasi, küfürlü, şahsa veya herhangi bir kuruluş ve firmaya hakaret veya negatif eleştiri içeren ve kötüleyen yazılar, sıfatlar kullanmak yasaktır.

6 )  İmza alanlarına siyasi amaçlı yazılar, reklam veya üyelik gerektiren forum tarzında linkler vermek yasaktır.

7 ) Forumda paylaşıma sunulan dokümanlardan, dosyalardan, eklentilerden hiç bir şekilde forumumuz sorumlu tutulamaz. Telif hakları ile ilgili bildirimler forum yöneticilerine yapılmalıdır. Forum tarafından gözden geçirilen mesaj veya konu en kısa sürede kaldırılır.

8 )  Arama yapmadan, daha önceden aynı konuyla ilgili bilgi içeren bir konunun tespiti durumunda açılan yeni benzer konu kapatılır.

9 ) Forum'a açtığınız veya mesaj çektiğiniz her yazıda düzgün Türkçe kullanımına özen gösterin. Aksi takdirde uyarı alacaksınız.

10 ) Bu üstteki kurallar aktif olan her kullanıcıyı ilgilendirir, bir ihlal ve yaptırım durumunda bunlardan sorumlu olduğunu unutmamalıdır.

11 ) Bu kurallar gerekli görülen hallerde düzenlenebilir; her katılımcı bunları mümkün mertebede takip etmek ve uymakla yükümlüdür.

12 ) Düşünce özgürlüğüne saygı duyuyoruz. Ancak forum genelinde yasaklanma, karar değişiklikleri, kural değişiklikleri, yeni prosedür ve uygulamalar gibi konular hakkında mümkün mertebe konu açılmaması gerekmektedir. Bu konularda fikir ayrılıkları ve tartışmalar yaşanabilir. Bu tür konular kilitlenecektir.
Gizlilik Politikamız:
Vermiş olduğunuz tüm kişisel bilgileriniz hiç bir zaman 3. şahıslara reklam, tanıtım, anket, bilgi amacıyla verilmez. Sadece Türkiye Cumhuriyeti'ne bağlı kurumların talep ettiği takdirde bilgileriniz size sorulmaksızın verilecektir.


Zirve Airlines Yönetimi

« Son Düzenleme: Şubat 24, 2017, 08:06:44 ÖS Gönderen: ALP YENI »